Büyükçekmece Dövme Salonu

Dövme özellikle genç yaştaki insanların tutkuyla istedikleri tarzların başında geliyor. Peki, dövme yaptırırken ne gibi hususlara dikkat edilmeli, dövme modeli ve dövmeci seçimimiz nasıl olmalı? Dövme insan vücudunda sürekli ve kalıcı bir şey olması sebebi ile zaman içerisinde vücudunuzun gelişimini paralel olarak dövmeniz de şekil değiştirecektir bu sebeple çok küçük yaşlar dövme yaptırmak için uygun değildir.

Büyükçekmece Dövmeci
Büyükçekmece Dövmeci

Dövme yaptırmak için mutlaka 18 yaşının tamamlanması gerekmektedir. Dövme yaptırırken dikkat etmeniz gereken en temel unsur dövmeci seçiminizin doğru yapılmasıdır. Dövmeci seçiminizin doğru olması durumunda dövme konusunda yaşayabileceğiniz problemlerinde de tamamı ortadan kalkacaktır. Büyükçekmece dövme salonları dövme fiyatları ve dövme kalitesi konusunda oldukça fazla rağbet gören yerlerin başında gelmektedir. Büyükçekmece dövmecileri dövme stüdyosunda deneyimli ve eğitimli dövme sanatçıları çalışmaktadır. Kullanılan malzeme kaliteleri son derece üst seviye de olup oldukça kaliteli dövmeler yapmaktadırlar.

Büyükçekmece Dövmeci Adresleri

Büyükçekmece Dövmeci Adresleri
Büyükçekmece Dövmeci Adresleri

İstanbul’un  pek çok noktasında dövme yapan salonlar ile karşılaşmak mümkün. Bu salonlara en sık rastlanmakta olan yerlerin başında da İstanbul Avrupa Yakasında bulunan Büyükçekmece gelmektedir. Dövme yaptırmak isteyenler için en yakın dövme salonları listeledik. Büyükçekmece dövme yapan yerler;

  • Batıköy
  • Güzelce
  • Tepecik
  • Güzelşehir
  • Tepekent
  • Kumburgaz
  • Mimarsinan
  • Kamiloba
  • Beykent

Büyükçekmece Dövme Fiyatları Bilgileri

Büyükçekmece Dövme Fiyatları
Büyükçekmece Dövme Fiyatları

Büyükçekmece dövme fiyatlarının belirlenmesinde bir takım kıstaslar bulunmaktadır. Bunların arasında ilk husus dövme büyüklüğüdür. Dövme büyüklüğü arttıkça fiyatta bu ölçüde artacaktır. İkinci husus ise seçmiş olduğunuz modeldir. Seçtiğiniz modelin zorluk derecesi, yapılırken gerekli olan seans sayısı gibi etkenler dövme fiyatının belirlenmesinde dikkate alınmaktadır. Kişiye özel tasarım dövmeler de yapılmaktadır. Büyükçekmece dövme fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Büyükçekmece Dövme Salonu İletişim

Büyükçekmece Dövme İletişim

Büyükçekmece dövme yapan yerler arasında birçok dövmeci bulunmakta bunlar arasında en iyi Büyükçekmece dövmecilerini sizler için paylaştık.

Dövmeci:Ad Soyad
Site:Web Adresi
Adres:İstanbul / Büyükçekmece

Dövme Kulübü

Dövme sanattır, sanat yaşamın özü. Dövme kulübü topluluğuna şimdi katıl.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir