Esenyurt Dövme Salonu

Esenyurt dövme salonu usta dövmecilerin bulunduğu profesyonel dövme stüdyosudur. Burada yaptıracağınız her dövme en iyi dövmeciler tarafından yapılır. Özellikle son günlerde popüler olan ve herkes tarafından ilgiyle karşılanan vücut sanatı İstanbul Esenyurt bölgesinde de ilgi ile karşılanmakta.

Esenyurt dövmeci olarak stüdyomuzdaki hijyen kurallarına ayrıca önem vermekteyiz. Tüm ekipmanlarımızı steril koşullarda muhafaza edilmekte ve hiç bir şekilde çevre ile temas etmemektedir.

Esenyurt Dövme Fiyatları

Esenyurt Dövme Fiyatları

Esenyurt dövme fiyatlarını araştırmaktaysanız öncelikle şunu belirtmek isteriz. Dövme fiyatlarını belirleyen unsur dövmecinin yetenek ve tecrübeleridir. Dövme fiyatlarındaki diğer bir husus yaptıracağınız dövmenin boy ve en oranıdır. Yaptırmak istediğiniz şablon üzerinden vücudunuzun herhangi bir bölgesine cm ile ölçü alınarak fiyat hesaplanmaktadır. Dövme fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Esenyurt En Yakın Dövmeciler

Esenyurt En Yakın Dövmeciler

Esenyurt İstanbul’un en kalabalık ve nüfüsu en fazla semtleri arasında yer almaktadır. Bu bölge İstanbul merkezine ne kadar uzak olsa da kaliteli dövmeciler bulmak mümkün. Burada öncelikle Esenyurt en yakın dövmeciye ulaşmak için bir çok yerde araştırma yapmak gerekiyor ve tavsiye almak gerekiyor. Biz sizler için Esenyur’ta en yakın dövmecileri araştırdık.

Esenyurt Dövme Yapan Yerler

Esenyurt Dövme Yapan Yerler

Esenyurt dövme yapan yerler olarak bir çok seçenek mevcut bunları sıralayacak olursak;

  • Mehterçeşme Mahallesi
  • Güzelyurt Mahallesi
  • Cumhuriyet Mahallesi
  • Hürriyet Mahallesi

Öne çıkan bölgeler arasında yer almaktadır. Ayrıca komşu semt olan beylikdüzüne yolunuz düşerse oradaki dövmecileride aşağıdaki link üzerinden inceleyebilirsiniz.

Link: Beylikdüzü Dövmeci

Esenyurt Dövme Salonu İletişim

Esenyurt dövme yapan yerler arasında birçok dövmeci bulunmakta bunlar arasında en iyi dövmecileri sizler için paylaştık.

Dövmeci:Timuçin Değirmenci
Site:timucindegirmenci.com
Adres:Cumhuriyet Mah. 1993 Sk. Esenyurt /İstanbul
Tel:0534 020 38 38

Dövme Kulübü

Dövme sanattır, sanat yaşamın özü. Dövme kulübü topluluğuna şimdi katıl.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir