Reşat Gül

Dövme sanatçıları arasında hemen hemen herkesin tanıdığı ve ustalığını yaptığı dövmeler ile kanıtlamış bir dövme sanatçısı Reşat Gül. Bir çok tarzda ustalaşmış ve dövme sanatı alanında Türkiye’de dövmeciliğe yeni başlayanlar için örnek olmuştur.

Reşat Gül Dövme Çalışmaları

Reşat çeşitli işlerde çalışırken yaptığı işle yetinemediğinden, kendisini bir sanatçı olarak ifade edebileceği yollar aramaya başladı. Kitapçı olarak çalıştığı dönemde, caddeden geçen dövmeli insanları gözlemledi ve etkilendiği bu sanatı daha derinden incelemeye karar verdi. Çok geçmeden hislerini ifade etmenin en iyi yolunun bu olduğunu fark etti.

Kendisi dövme sanatını ve en büyük ilhamı kaynağını da sokaklardan aldığını söyler. Bu sebepten stüdyosunun adını “Street Body Art” koymuştur.

Reşat aynı zamanda dövme yapmayı kendi kendine öğrenen az sayıda dövmeci den biri.

Street Body Art. Dövme Stüdyosu

Sahibi Reşat Gül tarafından 2005 yılında Bakırköy İstanbul’da kurulan StreetBodyArt, 2019 yılı itibari ile Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Göçek beldesine taşınmıştır. Büyük şehirin bunaltıcı ortamından uzaklaşarak, sanatını daha sakin ve huzurlu bir ortamda devam ettirme kararı alan Reşat, rahat, steril ve samimi bir ortamda olan stüdyosunda, profesyonel koşullarda müşterilerine hizmet vermektedir.
Adres: Ebuziya Cad. Marmara Çarşısı No:11 BAKIRKÖY / İSTANBUL
Tel: +90 212 571 18 50
Site: www.resatgul.com

Şimdi Randevu Al

instagram-button

Dövme Kulübü

Dövme sanattır, sanat yaşamın özü. Dövme kulübü topluluğuna şimdi katıl.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir