İbrahim Bilgiç

İbrahim Bilgiç, 1982 yılında Düzce’de doğdu. 2014 yılına kadar dekorasyon sektöründe çalıştı. Kendisine dövme yaptırdıktan sonra dövme sanatına karşı yoğun bir ilgi beslemeye başladı.

2010 yılından itibaren Resim ve Resim Eğitimi, Dövme Sanatı, Takı ve Aksesuar, Algılama, Hizalama ve Çizme Teknikleri, Çok Boyutluluk, Artistik Anatomi, Plastik Sanat Öğeleri ve İlkeleri, Desen Çizimi, Portre Çizimi, Sanat Tarihi, Güncel Sanat, Sanat Eseri Analizi, Modernizm ve Postmodernizm, Çağdaş Resim Teknikleri, Duvar Resim Teknikleri, Modelden Resim gibi alanlarda dersler alan ve söz konusu alanlarda kendisini geliştiren Bilgiç, 2014 yılında Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Federasyonu’ndan Kalıcı Makyaj ve Dövme alanında ustalık belgesi aldı.

2014 tarihinden bu yana profesyonel dövme sanatı yapan, aynı zamanda bijuteri ürünleri ticareti yapan Bilgiç, sahibi olduğu Halkalı (Arenapark) ve Ortaköy (Çırağan) stüdyolarında sanatını icra etmektedir.

İbrahim Bilgiç Dövme Çalışmaları

İbrahim Bilgiç İletişim

Beşiktaş dövme sanatçısı İbrahim Bilgiç ile iletişime geçmek ve dövme fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilir ve doğrudan kendisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Site: www.dovmeci.com.tr
Tel: 0554 689 88 11 / 0212 548 81 81
Şube-1: Atatürk mah. Esentepe sok. No:6.A Küçükçekmece/İstanbul
Şube-2: Çırağan Cad. Çırağan Apt. No:93 Beşiktaş/İstanbul

Dövme Kulübü

Dövme sanattır, sanat yaşamın özü. Dövme kulübü topluluğuna şimdi katıl.

3 thoughts on “İbrahim Bilgiç

 • Ağustos 9, 2019 tarihinde, saat 11:19 am
  Permalink

  Geçen yıl size dövmemi yaptırdım ve oldukça memnun kaldım. Renginde herhangi bir solma yaşamadım, dövme ucretinizde oldukça makuldu. İyi çalışmalar

  Yanıtla
 • Ocak 30, 2020 tarihinde, saat 6:00 am
  Permalink

  Kol kaplama dovme yaptirmak istiyorum fiyatinizi oğrenebilirmiyim.

  Yanıtla
  • Ağustos 27, 2023 tarihinde, saat 7:55 pm
   Permalink

   Fiyat öğrenebilmeniz için ilgili dövme santçısı ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir