En Yetenekli Kadın Dövme Sanatçıları

Bayan Dövme Sanatçılarımız,  dövme salonunda profesyonel olarak hizmet vermektedir. Birçok tarzda uzmanlaşmış ve yapmış olduğu çalışmalarla kendilerini kanıtlamış bayan dövmecilerimiz İstanbul Avrupa yakasında hizmet vermekte. Birçoğumuz bayanların ellerinin daha hafif olduğunu düşünür özellikle dövme konusunda hassas olanlar ve  acı kaygısı duyanlar bayan dövmeci bulma konusunda sıkıntı yaşarlar. Stüdyomuzda dövme kursu almış ve uzmanlaşmış olan dövme sanatçılarımız özellikle bayan dövmeci arayanlar için yüksek standartlarda hizmet vermekte.

Bayan Dövmeci Arayanlar

bayan-dovmeci-arayanlar
Bayan Dövmeci Arayanlar

İstanbul’da bayan dövmeci bulmak zor, dövme gibi uzun yıllar emek isteyen ve yapılan işi sanat olarak gören kişiliklerle çalışmak dövme yaptıran açısından önemli bir faktör. Bazen bu durum değişebilmekte ve daha muhafazakar kesimlerce bayanlar için bayan dövmeci aranmakta istisnai bir durumda olsa stüdyomuzda yoğun bir şekilde bu tarz talepler alınmakta. İstanbul’da bu konuda hassas düşünenler için Dövme salonumuzda uzman kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Neden Bayan Dövmeci Tercih Ediliyor?

neden-bayan-dovmeci-tercih-ediliyor
Neden Bayan Dövmeci Tercih Ediliyor

Bu konuda cinsiyetçi yada homofobik tutum sergilemek bizler için üzücü. Ayrıca dövmeyi sanat olarak gören ve bu perspektifte ilerleyen dövme tutkunları genelde bu konu üzerinde pek takılmazlar. Fakat erkekler bu konuda takıntılı olmasa da dövme hassas bir konu ve insan bedenini tuval olarak gören dövme sanatçıları bu konuda biraz rahat. Dövme vücudun her noktasına uygulanan bir sanat dolayısıyla insan bedeninin sınırları da bulunabilmekte bu durumda özel bölgelere dövme yaptırmak isteyen bayanlar kendileri ile aynı cinste olan bayan dövmecileri tercih edebilmekte.

Dövme Sanattır, Sanat Yaşamın Özü

dovme-sanattir-sanat-yasamin-ozu
Dövme Sanattır Sanat Yaşamın Özü

Dövmeyi bir çoğumuz hobi veya bir tutku olarak görmekteyiz. Yapılan resimler çizilen tasarımlar ve tüm bu görsellerin içinde barındırdığı duygu ve düşünceler… Eğer bir eylem, duygu ve düşüncenin bir bütün olarak gerçeğe dönüştürülmesine çalışıyorsa ve  yaptığı işe tutku ve aşkla bağlı ise ortaya çıkabilecek her nesnel ve somut kavramlar içinde sanatı barındırır. Böylece dövmenin hayatın bir parçası olduğunu ve hayatın sanatla dahada güzel olduğunu söyleyebilir ve hayat felsefemizi bu doğrultuda şekillendirebiliriz.

Dövme Kulübü

Dövme sanattır, sanat yaşamın özü. Dövme kulübü topluluğuna şimdi katıl.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir