Bakırköy Dövme Salonu

Bakırköy dövme salonu olarak hizmet verdiğimiz semtimizde, hijyen kurallarına uymaya ve profesyonel dövme sanatçıları ile çalışmaya özen göstermekteyiz.

Bakırköy bölgesinde genellikle entelektüel, asi karakterler ve sanatçı ruhlu insanları simgeleyen dövme sanatı gençler arasında da oldukça ilgi görmektedir. Ülkemizde de gelişen kültür ve insanların göstermiş olduğu ilgi ile birlikte hızla gelişme göstermiştir.

Dövme sanatı yüzyıllardır insanoğlunun kullanmakta olduğu vücut süsleme ve aksesuar sanatların arasında yer almaktadır.

Dövme yaptırma hayali kuran herkes kusursuz bir model ve tasarım hayali kurar. Kusursuz dövme için ise model ve dövmeci seçiminde çok titiz davranılması gerekmektedir. Bakırköy dövme salonu olarak size hayalinizdeki kusursuz ve mükemmel dövme modelini tasarlayıp uygulamaktayız.

İstanbul Bakırköy’de Dövme Yapan Yerler

Bakırköy Dövme Yapan Yerler
Bakırköy Dövme Yapan Yerler

Bakırköy İstanbul Tattoo Studio ailesi olarak hijyen kurallarına son derece önem vermekte, vücut sanatı yapım işlemlerimizi gerçekleştirirken tek kullanımlık ekipmanlar tercih etmekteyiz.

Bu işlemler sırasında insan vücudunda hijyen ve sterilizasyon kurallarına uyulmaması sebebi ile alerjik reaksiyonlar görülebilir. İnsandan insana kan yolu ile bulaşıcı hastalıkların taşınma riski de vardır.

Bakırköy dövme yapan yerleri araştırırken yukarıda bahsetmiş olduğumuz standartlara uymak çok önemlidir. Bakırköy en iyi dövmeci olarak tüm standartlara uygun bir stüdyo kurmuş bulunmaktayız.

  • Ataköy
  • Yeşilyurt
  • Basınköy
  • Yenimahalle
  • Şenlikköy
  • Kartaltepe
  • Yeşilköy
  • İncirli
  • Osmaniye
  • Cevizlik

Bakırköy Dövme Salonu Fiyatları

Bakırköy Dövme Fiyatları
Bakırköy Dövme Fiyatları

İyi ve kaliteli bir dövmeye sahip olmak için profesyonel bir dövme sanatçısı ile çalışmak ve dövme işlemlerinde kullanılmakta olan malzemelerin kalitesine ve lisanslı ürün olmasına dikkat etmek çok önemlidir. Kaliteli, orijinal dövme malzemeleri mükemmel bir sonuç için en önemli unsurların başında gelmektedir.

Bakırköy dövmeci olarak tamamen profesyonel bir şekilde eğitim almış ve deneyimli dövme sanatçıları ile çalışmaktayız. Kullanmakta olduğumuz dövme ekipmanlarının tamamı insan vücudu ile uyumlu cerrahi çelikten üretilmiştir. Kullanılan dövme boyalarının tamamı birinci sınıf ürünler olup dövmelerinizi ömür boyu renk değişimine uğramadan kullanmanızı sağlamaktadır.

Bakırköy Dövmeci
Bakırköy Dövmeci

Bakırköy dövme salonu olarak işlem öncesi model seçim aşamasından başlamak üzere yaşayabileceğiniz her türlü problemde yardımcı olmaktayız. Dövme yapım süresi konusunda aklınıza takılabilecek her türlü soruda bilgi ve birikimlerimizden yararlanabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetine son derece önem vermekte, dövmelerinizi kalite ve standartlarımız dan taviz vermeksizin gerçekleştirmekteyiz. Dövme fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizleri takip edebilir, web sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bakırköy Dövme Salonu İletişim

Bakırköy Dövme İletişim

Bakırköy dövme yapan yerler arasında birçok dövmeci bulunmakta bunlar arasında en iyi Bakırköy dövmecilerini sizler için paylaştık.

Dövmeci:Ad Soyad
Site:Web Adresi
Adres:İstanbul / Bakırköy

Dövme Kulübü

Dövme sanattır, sanat yaşamın özü. Dövme kulübü topluluğuna şimdi katıl.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir