Odunpazarı Dövme Salonu

Odunpazarı dövme salonu profesyonel çalışmaları ve usta işçiliği ile Eskişehir de hizmet vermektedir. Daha önce dövme yaptırmadıysanız veya daha farklı ve kaliteli dövmelere sahip olmak istiyorsanız en iyi dövmeler Odunpazarı dövme sanatçıları tarafından yapılır. İlçenin cazibesini anlatmadan önce sizlere nerelerde dövme yaptırılmaz bir özet geçeyim. Sizin kararlarınıza saygı duymayan ve yanlış yönlendiren dövme sanatçısına kesinlikle dövme yaptırmayın. Dikkat etmeniz gereken hususlar, ortamın hijyenik olması, iğnelerin tek kullanımlık olmasıdır.

Odunpazarı Dövme Modeli
Odunpazarı Dövme Modeli

Odunpazarı Dövme Yapan Yerler

Türk halkının gözünde oluşmuş puslu dövmeci algısını Odunpazarı dövme sanatçıları bozuyor. Bu işi bir sanat olarak gören ve işini ciddiye alan, zanaat erbabı Odunpazarı dövmeci tarzlarıyla kafamızda oluşan figür formatını yok ediyorlar. Eskişehir’in belli semtlerine gittikten sonra onları rahatlıkla bulabilirsiniz. Sosyal medyada kendilerine ait grup, forum gibi iletişim sayfaları mevcut. Ayrıntılı konum bilgisini oralardan edinebilirsiniz. Ayrıca dövme yaptıracağınız gibi dövme kursu eğitimi almanız da mümkün.

Odunpazarı Erkek Dövmeci
Odunpazarı Erkek Dövmeci

Odunpazarı Dövme Fiyatları

Odunpazarı Dövme Yapan Yerler
Odunpazarı Dövme Yapan Yerler

Hayatınız boyunca taşıyacağınız ve sizinle birlikte nereye giderseniz gidin yanınızda olacak bir figür. Odunpazarı dövme fiyatlarında ne malzeme ne de işçilik maliyetleri baz alınır. Müşterinin işlem bittikten sonra aynaya bakıp verdiği tepkilere göre şekil alır fiyat. Ancak dövmenizi beğenmez veya değişiklik yapmak isterseniz dövme kapatma seçeneğinden de yararlanabilirsiniz.

Odunpazarı Dövme Fiyatları
Odunpazarı Dövme Fiyatları

Eğer ilk kez yaptıracaksanız veya dövmelerinizin arasına kaliteli bir tasarım daha eklemeyi düşünüyorsanız, gitmeniz gereken tek adrestir. Güncel ve yetenekli sanatçıların nasıl bir dövme yaptıracağınızı anlamaları uzun sürmeyecektir. Beklediğinizden çok daha güzel modeller iş sonunda ayna karşısında size gülümsüyor olacak. Belirtmeden de geçmeyelim ki dövme fiyatlarını etkileyen bazı unsurlar da mevcut. Renk, boyut, kullanılacak malzeme.

Odunpazarı Dövme Salonu İletişim

Odunpazarı Dövme İletişim

Odunpazarı dövme yapan yerler arasında birçok dövmeci bulunmakta bunlar arasında en iyi Odunpazarı dövmecilerini sizler için paylaştık.

Dövmeci:Ad Soyad
Site:Web Adresi
Adres:Eskişehir / Odunpazarı

Bu bölge için kayıtlı dövme sanatçısı henüz eklenmedi. Kayıt olmak için şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir