Bornova Dövme Salonu

Bornova dövme salonu profesyonel dövme çalışmaları ve 15 yıllık tecrübesi ile İzmir Bornova stüdyosunda kişiye özel randevu ile hizmet vermektedir. Dövme yüzyıllardır kullanılan aksesuarlar dır. Son zamanlarda kalıcı dövmeye alternatif olarak geçici dövme yapılmaya başlanmış olsa da dövme temel olarak bir iğne yardımı ile deri altı hücrelere kalıcı olarak bitkisel renk enjekte edilmesidir. İzmir Bornova dövmeci ile kalıcı dövme yaptırmak mümkün.

Bornova Dövme Modeli
Bornova Dövme Salonu Model

İzmir’in en iyi dövmecileri arıyorsanız Bornova dövmecileri bu konuda uzman olduğunu söylemek yanlış olmaz. Bornova dövme salonu olarak hijyene dikkat etmekteyiz, fiyatlar kişinin seçtiği desene göre belirlemekte ve uzman dövmeciler ile çalışılmaktadır. Dövmede sağlığa uygunluk son derece önemlidir.

Dövme yaptırırken bir miktar kanama olabilir bu sebeple antiseptik içeren solüsyonlar ve kremlerin dövme yaptırılacak bölgede kullanılması mikrop kapma riskini azaltır. (Bakınız: Dövme Bakımı) Bulaşıcı hastalıklara maruz kalmamak için dövme yaptıracağınız yerde dikkat edeceğiniz ilk husus işlemlerde kullanılan malzemelerin dezenfekte edilip edilmeyeceği olacaktır, ayrıca her malzeme tek kullanımlık olmalıdır.

Bornova Erkek Dövme Modeli
Bornova Erkek Dövme Modelleri

Bornova en iyi dövmecilerine gittiğinizde çok fazla müşteri olmadığını, kalabalık bir ortamda çalışmadıklarını görürsünüz, bunun sebebi kişiye özel randevu verilerek sadece o kişinin isteklerine odaklanmaktır, böylece sadece iyi dövme yapmakla kalmaz aynı zamanda müşteri memnuniyetini de maksimum seviyede tutarız.

Bornova Dövme Yapan Yerler

Bornova dövme yapan yerleri araştırdığımızda hemen hemen her semt ve ilçede dövmeci ile karşılaşmak mümkün. Bornova en yakın kadın dövmeciler; Şeklinde saymak mümkündür. Bornova semtinde kaliteli dövme hizmeti almak mümkün.

Bornova Dövme Yapan Yerler
Bornova Dövme Yapan Yerler

Bornova Dövme Fiyatları

Dövme fiyatlarının belirlenmesinde en büyük nokta, dövme yaptırmak amacıyla gideceğiniz dövme ustasıdır. Dövme fiyatları da semtten semte farklılıklar gösterebilmektedir. Bir diğer husus ise vücudunuza yaptırmak istediğiniz dövmenin kalıcı yahut geçici olmasıdır.

Bornova Dövme Fiyatları
Bornova Dövme Fiyatları

Geçici dövme çok daha kısa ömürlü fakat ucuzdur. Dövme fiyatları yaptırmak istediğiniz görselin boyutu, zorluk, kolaylık düzeyi ve dövme yaptırmak istediğiniz bölgeye göre farklılık gösterecektir. Görsel büyüdükçe yahut karışık çizimler içerdikçe fiyatları da bu ölçüde artacaktır. Sitemiz üzerindeki çalışmaların tamamı bize ait olup, bu denli güzel ve profesyonel dövmelere sahip olmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bornova Dövme Salonu İletişim

Bornova Dövme İletişim

Bornova dövme yapan yerler arasında birçok dövmeci bulunmakta bunlar arasında en iyi Bornova dövmecilerini sizler için paylaştık.

Dövmeci:Ad Soyad
Site:Web Adresi
Adres:İzmir / Bornova

Bu bölge için kayıtlı dövme sanatçısı henüz eklenmedi. Kayıt olmak için şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir