Sivrihisar Dövme Salonu

Sivrihisar Dövmeci her tarza hitap eden dövme sanatçılarını barındıran Eskişehir’in en özel ilçelerinden biridir. Dövme, Antik Çağdan bu zamana kadar şekil değiştirerek gelmiş vücut süsleme sanatıdır.  Vücut süsleme sanatı; yapıldığı bölge veya kabileye göre farklı anlamlar içerebilmektedir.

Sivrihisar Erkek Dövmeleri

İki çeşit dövme vardır: Kalıcı ve geçici. Kalıcı dövmede, iğne yardımıyla deri altına boya enjekte edilmesiyle oluşan figürdür. Geçici dövme ise Hint kınası ile vücudun istenilen bölgesine yapılan, 2-3 hafta deride kalan bir türdür. İstediğinizi seçerek Sivrihisar da gönül rahatlığıyla dövme yaptırabilirsiniz.

Sivrihisar Kadın Dövme Modelleri

Sivrihisar Eskişehir dövme sanatçısı iki dövme türünde de oldukça başarılıdır. Dövme yaptırırken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Öncelikli olarak yaptıracağınız dövmenin modeli ve yaptırmayı düşündüğünüz bölgeyi iyi seçmelisiniz. Anlık heveslere kapılarak yapılan özellikle isim dövmeleri ileriki zamanlarda pişmanlık yaratabilmektedir. Bilek içleri, boyun, ense ve dizler vücudun en hassas bölgelerinden birkaçıdır. Eğer bu kısımlara dövme yaptırmayı düşünüyorsanız işlem esnasında biraz acı duymanız olanak.

Eskişehir Sivrihisar Dövmeci

Bir diğer husus yaptıracağınız dövmenin ustalığı, sertifikası olmasıdır. Özellikle buna dikkat etmelisiniz. Merdiven altı dövme stüdyosu açıp insan hayatını tehlikeye atan birçok kişi bulunmakta.  Kullanılan dövme iğnelerinin tek kullanımlık olması, herhangi bir sağlık sorununa yol açılmasını engellemektedir.

Sivrihisar Dövme Yapılan Yerler

Sivrihisar dövme yapılan yer denilince birçok ünlü dövmeci akla gelmektedir. Hayalinizdeki dövmeyi siz söyleyin sanatçılar tasarlasın. Sadece dövme yaptırmakla kalmayıp dövme kursu eğitimi alabilir, meslekte edinebilirsiniz.

Sivrihisar Dövme Yapılan Yerler

Sivrihisar Dövme Fiyatları

Sivrihisar Eskişehir de dövme konusunda oldukça rağbet gören semtlerin başındadır. Dövme fiyatlarının belirlenmesinde yaptıracağınız dövmenin boyutu özellikle 3 boyutlu dövme modellerinde, kalıcı veya geçici olması belirlemektedir. Sitemizi inceleyerek sizler için uygun dövmeciyi ve modeli rahatlıkla bulabilirsiniz.

Sivrihisar Dövme Fiyatları

Sivrihisar Dövme Salonu İletişim

Sivrihisar Dövme İletişim

Sivrihisar dövme yapan yerler arasında birçok dövmeci bulunmakta bunlar arasında en iyi Sivrihisar dövmecilerini sizler için paylaştık.

Dövmeci:Ad Soyad
Site:Web Adresi
Adres:Eskişehir / Sivrihisar

Bu bölge için kayıtlı dövme sanatçısı henüz eklenmedi. Kayıt olmak için şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir