Timuçin Değirmenci

Timuçin Değirmenci 2007 de başladığı dövme sanatına yaptığı birbirinden güzel çalışmalarıyla devam ediyor. Hemen hemen her tarza hakim olan dövme sanatçısı Timuçin İstanbul Beylikdüzü dövme salonunda dövme sevenlere hizmet veriyor. Yolunuz bir gün Beşikdüzü’ne düşerse mutlaka çay içmeye uğrayabileceğiniz bir yer. ayrıca çalışmalarını inceleme fırsatını da bulabilirsiniz.

Timuçin Dövme Çalışmaları

Timuçin İletişim

Site:timucindegirmenci.com
Tel:0534 020 38 38
Adres:Hürriyet Cd. No:16 D:175 Cumhuriyet Mahallesi, Hürriyet Cd. No:16 D:175, Esenyurt/İstanbul

Dövme sanatçısı Timuçin ile iletişime geçmek ve dövme fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilir ve doğrudan kendisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Dövme Kulübü

Dövme sanattır, sanat yaşamın özü. Dövme kulübü topluluğuna şimdi katıl.

2 thoughts on “Timuçin Değirmenci

 • Aralık 13, 2018 tarihinde, saat 2:07 am
  Permalink

  Ciddi anlamda dövme yaptırma kararı verdikten sonra ilk işim araştırmak oldu. Araştırmaları yaparken Timuçin ile karşılaştım sizlere bu eşsiz kaliteyi anlatacağım. Araştırmaları ilk olarak internet üzerinden yaptım birçok seçenek ve birçok doğruluğundan emin olmadığım vaatler vardı. Bunca seçenekten hiçbiri beni tatmin etmedi. Açıkçası bu sefer sokaklara düştüm. Birçok dövmeci dükkân gezdim hepsi piyasanın en iyisi olduklarını iddia ediyordu. Ne yazık ki ilk başta temizliğe önem verdiğim için bazı dövme dükkânlarından midem kalkarak çıktım. Oralara bırakın dövme yaptırmayı tırnağımı bile kestirmem o pisliğin içinde. Ümidimi yitirmeden aramaya devam ettim ve sonunda buldum. Uzun uğraşlar sonunda bu denli temiz bir dövmeci bulduğum için çok seviniyorum halen. Bu sanatçıların ne kadar temiz iş yatıklarına kanaat getirdikten sonra yaptıkları dövmelerin kataloglarını inceledim. Bu kadar ince ve zarif çizgileri internetteki dövme çeşitlerinde bile görmemiştim. Sanatçının olumlu yönde yardımsever tavırları da oldukça hoşuma gitti. Temizlik ve güvenilirlik konusunda kesinlikle benim için bir numara.

  Yanıtla
 • Ocak 17, 2019 tarihinde, saat 2:03 pm
  Permalink

  Başarılı bir dövme sanatçısı tüm çalışmaları mükemmel kesinlikle tavsiye ediyorum.

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir