Beylikdüzü Dövme Salonu

Beylikdüzü bölgesinde dövmeci arıyorsanız doğru adrestesiniz. Dövme Kulübü sizin için en iyi Beylikdüzü dövmecilerini listeledi. Aşağıdaki bilgiler üzerinden iletişime geçebilir ve randevu alabilirsiniz.

Dövme sanatı yüzyıllardır insanların en çok ilgisini çekmekte olan sanatların başında geliyor. Dövme Tarihi çok eski zamanlara dayanmakta olan dövme sanatı vücut süsleme, aksesuar, belli bir ırk ve kesimi birbirinden ayırma, belli bir gruba dahil üyelerini belirleme gibi pek çok amaçta kullanılmıştır. Tarihte ilkel yöntemler ile icra edilmekte olan dövme sanatında günümüzde ilkel aletlerinin yerini teknolojik ve son derece kullanışlı ekipmanlar aldı. Ayrıca dövme sanatını icra eden dövme sanatçılarının ve dövme yaptırabileceğiniz dövmecilerinde sayısı hızla arttı.

Beylikdüzü Dövme Yapan Yerler

Beylikdüzü Dövme Yapan Yerler
Beylikdüzü Dövme Yapan Yerler

İstanbul’un her noktasında olduğu gibi Beylikdüzü’nde de pek çok dövme salonu ile karşılaşmak mümkün. Fakat gerçekten kaliteli hizmet alabileceğiniz dövme salonları bulmak çok zor. Beylikdüzü dövme salonları arasında yer almakta olan salonumuz sizlere en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunabilmek için çalışmaktadır. Dövme işlemleri sırasında insanların en çok çekindikleri konuların başında işlemler sırasında bir enfeksiyona maruz kalmak ve yaptırmak istedikleri modelin tam ve istedikleri gibi vücutlarına işlenmemesi gelmektedir. Dövme yapım işlemleri sırasında insanların enfeksiyon kapma riskleri bulunmaktadır. Bu sebeple dövme sanatçılarının ve dövme salonu çalışanların özel bir titizlikle hareket etmeleri gerekmektedir.

  • Adnan Kahveci
  • Cumhuriyet
  • Gürpınar
  • Kavaklı
  • Sahil
  • Yakuplu

Beylikdüzü dövme salonu olarak tamamen hijyenik ortamlarda dövmelerinizi yapmakta, kişilere özel tek kullanımlık ekipmanlar tercih etmekteyiz. Kullanmakta olduğumuz aletlerin tamamı insan bedeni için uyumlu olan cerrahi çeliklerden üretilmiştir. Bu sebeple metale karşı alerjisi olan bireylerde dahi her hangi bir alerjik reaksiyon oluşumu gerçekleşmemektedir.

Beylikdüzü Dövme Modelleri
Beylikdüzü Dövme Modelleri

Beylikdüzü dövmeci olarak profesyonel ekibimiz ile hizmeti sunmaktayız dövme yapım işlemlerimizi tamamen profesyonel dövme sanatçılarımız tarafından gerçekleştirilecektir. Web sayfamız üzerinde yer almakta olan galeri bölümünden ayrıca sosyal medya hesaplarımız üzerinden dövme sanatçılarımız yapmış olduğu dövme modellerini inceleyebilirsiniz. Beylikdüzü Tattoo ailesi olarak kalıcı dövmenin yanı sıra Beylikdüzünde geçici dövme hizmeti de sunmaktayız.

Beylikdüzü Dövmeci Fiyatları

Beylikdüzü Dövme Fiyatları
Beylikdüzü Dövme Fiyatları

Dövme fiyatlarımız seçmiş olduğunuz model, seans sayısı, kullanılacak olan renk çeşitliliği, istemekte olduğunuz dövmenin kalıcı yahut geçici dövme olup olmadığı gibi pek çok kıstas göz önüne alınarak belirlenecektir. Kaliteli ve benzersiz bir dövmeye sahip olmak için bizlere web sayfamız üzerindeki iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü Dövme Salonu İletişim

Beylikdüzü dövme yapan yerler arasında birçok dövmeci bulunmakta bunlar arasında en iyi Beylikdüzü dövmecilerini sizler için paylaştık.

Dövmeci:Timuçin Değirmenci
Site:beylikduzudovmeci.com
Adres:İstanbul / Beylikdüzü

Dövme Kulübü

Dövme sanattır, sanat yaşamın özü. Dövme kulübü topluluğuna şimdi katıl.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir