Sulu Boya Dövme Modelleri

Son yıllarda dövme dünyasının en popüler elemanlarından biri haline gelmeye başlayan sulu boya dövme modelleri (watercolor) gün geçtikçe daha fazla kişiyi etkisi altına alıyor. Adından da anlaşılabileceği gibi suluboya ile yapılmış görünümlü olan bu dövmeler, hem sanatsal hem de eğlenceli oluşları ile mükemmel birer alternatif olarak görülüyor. Ancak suluboya dövme modelleri için kesinlikle yetenekli, deneyimli ve usta dövme sanatçılarını tercih etmek gerekiyor zira bu dövmeler gerçekten de büyük bir ustalık gerektiriyor.

Renklerin büyüsü ile kusursuz dövmeler

Renklerin büyüsü ile kusursuz dövmeler
Renklerin büyüsü ile kusursuz dövmeler.

Suluboya dövme modelleri desenleriyle olduğu kadar renkleri ile de dikkat çekiyor. Water color dövmeler bu nedenle özellikle renkli dövmelerden hoşlananlar için harika birer seçenek. Özellikle pastel renklerin kullanıldığı gerçek birer sanat eseri tadındaki water color dövme modelleri gün geçtikçe daha fazla kikinin vücudunu süsleyecek gibi görünüyor.

Hayvan figürlü dövmelerin en güzelleri

Hayvan figürlü dövmelerin en güzelleri
Hayvan figürlü dövmelerin en güzelleri

Dünyada belki de en fazla tercih edilen dövmelerin ilk sıralarında hayvan figürleri yer alıyor ve suluboya dövme modellerinde de hayvan figürlerinin ağırlığı hissediliyor. Sevimli hayvanları sanatsal bir görünümle ve pastel renklerin cazibesiyle birleştiren bu dövmeler sanıyoruz herkesin hayat boyu büyük bir keyifle taşıyacağı dövmeler olma özelliğini taşıyor. Kuşlar, kediler, köpekler, kelebekler, filler kısacası akla gelebilecek tüm hayvan figürleri water color dövme modellerinde kullanılıyor ve emin olun ki ortaya muhteşem işler çıkıyor.

Uzman bir dövmeci bulmak çok önemli

Uzman bir dövmeci bulmak çok önemli
Uzman bir dövmeci bulmak çok önemli

Suluboya dövme yaptırmaya karar verdikten sonra yapılması gereken en önemli şey bu işte usta bir dövme sanatçısı bulmak zira bu özel dövmeleri ancak usta dövme sanatçıları yapabiliyor. Dolayısıyla eğer aklınızda suluboya dövme yaptırma fikri yer ettiyse bu hayale ulaşmak için mutlaka doğru sanatçıyı bulmalısınız. Daha önce suluboya dövme yapmış bir dövmeci bulup, işlerini incelemeniz ve hayalinizdeki dövmeyi sanatçıya anlatmanız muhteşem bir suluboya dövmeye sahip olmanızı garantileyecektir. Bu arada water color dövme modelleri vücudun her bölgesine yapılabiliyor, yani kola, bacağa, sırta, boyuna ya da el üstüne kısacası aklınıza gelen her bölgenize bu dövmeleri yaptırma şansına sahip olduğunuzu da eklemeden geçmemeliyiz.

Dövme Kulübü

Dövme sanattır, sanat yaşamın özü. Dövme kulübü topluluğuna şimdi katıl.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir