Yüreğir Dövme Salonu

Yüzyıllardır çeşitli simgeleri dövme yollu ile vücutlarına kazıyan insanoğlu, 21. Yüzyılda da dövmeyi bir aksesuar olarak kullanmayı tercih ediyor. Adana’nın her köşesinde bir dövmeciye rastlamak mümkün hale geldi bunun sebebi ise insanlar dövmeye ilgi duyuyor olmaları, dövme modasının ülkemizde her geçen gün yayılıyor olmasıdır. Adana Yüreğir dövmeci bu konuda pek çok dövme ustasından daha profesyonel çalıştıklarını söylemek hiçte yanlış olmaz.

Yüreğir Dövme Modelleri
Yüreğir Dövme Modelleri

Dövme yapımı son derece kararlılık, ömür boyu taşıyacağınız bir aksesuar olması sebebiyle de ustalık isteyen sanattır. Bu sebeple dövme yaptırmadan önce Yüreğir dövme salonlarına mutlaka uğramalısınız. Tamamen kişiye özel, özgün tasarımları yapan dövmeciler özellikle yazı dövme modelleri nde çok başarılılılar, aynı zamanda dövme kursu eğitimi de vermektedirler. Cerrahi operasyonlar için elverişli, insan cildine zarar vermeyen ekipmanlar ve malzemeler kullanan sanatçılar fiyatları ile de sizi memnun edecek. Kaliteli hizmet ve uygun fiyatları ile Adana’nın her noktasında hatta yurt dışından dahi müşterileri olan bu dövmeci ile hayalinizdeki dövmeye artık çok yakınsınız.

Yüreğir Kadın Kol Dövme
Yüreğir Kadın Kol Dövme

Yüreğir Dövme Yapan Yerler

Yüreğir dövme yapan yerler Adana da oldukça popülerdir. Sizler için küçük bir araştırma yaparak en çok dövme yapan mahalleleri sıraladık.

Yüreğir Dövme Yapan Yerler
Yüreğir Dövme Yapan Yerler

Yüreğir Dövme Fiyatları

Dövme fiyatlarının belirlenmesinde pek çok faktör vardır bu faktörlerden ilki elbette ki dövmeyi yaptıracağınız dövmecinin ustalığıdır. Bir diğer husus ise dövme yaptırmak istediğiniz mekânda kullanılan malzemelerin kalitesidir. Dövme yapımında tamamiyle insan vücuduna uyumlu bitkisel boyaların kullanılması gerekir ki pek çok dövmecide dövme fiyatlarını düşürmek amacıyla insan sağlığına uygun olmayan boyalar kullanılmaktadır.

Yüreğir Dövme Fiyatları
Yüreğir Dövme Fiyatları

Yüreğir Dövme Salonu İletişim

Yüreğir Dövme İletişim

Yüreğir dövme yapan yerler arasında birçok dövmeci bulunmakta bunlar arasında en iyi Yüreğir dövmecilerini sizler için paylaştık.

Dövmeci:Ad Soyad
Site:Web Adresi
Adres:Adana / Yüreğir

Bu bölge için kayıtlı dövme sanatçısı henüz eklenmedi. Kayıt olmak için şimdi iletişime geçebilirsiniz.

One thought on “Yüreğir Dövme Salonu

  • Nisan 17, 2019 tarihinde, saat 12:11 pm
    Permalink

    Bileğime 2 yıl önce amatör olduğunu bilmediğim dövmeciden yazı dövmesi yaptırdım ve şuan bu yazıyı kapattirmak istiyorum. Yüreğir dövme sanatçılarından kimi önerirsiniz?

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir