Akdeniz Dövme Salonu

Mersin Akdeniz dövmeci tüm dövme sevenleri vücut sanatı ile buluşturuyor. Bazen ilk defa ziyaret eden gezginler, bazen de yerlileri tarafından oldukça sözü edilen Akdeniz dövmeci ziyaretçilerine güven vermektedir. Akdeniz dövmecileri birer dövme sanatçısı edasıyla işlerini titizlikle yapmaktadırlar.

Akdeniz Dövmecileri
Akdeniz Dövmecileri

İşlerini ve müşterilerini ciddiye alarak ziyaretçileri tarafından güven de kazanıyorlar. Yaptıkları işlemler sonucu olumlu geri dönüş alan Akdeniz dövmecileri kendilerini, yapmış oldukları eserler ile orta koymaktadırlar.

Akdeniz Dövme Modelleri
Akdeniz Dövme Modelleri

Akdeniz Dövme Yapan Yerler

Mersin’de En iyi dövme yapan yerleri arıyorsanız, Mersin Akdeniz, en iyi dövmecilere sahip bir kenttir. Bu cümleyi, daha önce tecrübe edinmiş müşteriler aracılığı ile rahatlıkla kurabiliyoruz. Akdeniz ilçesinde dövme sanatçısı seçiminde karar veremiyor iseniz hiç tereddüt etmeden dövme stüdyolarını ziyaret edebilirsiniz. Tamamen sizlerin tercihleri doğrultusunda, tümüyle kaliteli ortam, malzeme ve dövme usta kadroları ile iş birliği içerisinde, vücudunuza dilediğiniz şekli çizdirilebilir ya da yazıyı yazdırabilirsiniz. Hayatınızda bir çılgınlık yapmak için tam vakti! Hem de güvenebileceğiniz harika bir profesyonellik içeren bir mekânda. İşinde profesyonelleşmiş, belli bir düzeyde tecrübe edinmiş dövme sanatçılarının eline hiç tereddüt etmeden kendinizi teslim edebilirsiniz.

Akdeniz Dövme Yapan Yerler
Akdeniz Dövme Yapan Yerler

Akdeniz Dövme Fiyatları

Akdeniz dövme stüdyolarındaki tüm dövme modellerini inceleyip kendi tarzınıza en uygun dövmeyi seçerek yaptırabilirsiniz. Dövme stüdyolarındaki çeşitli model seçeneklerinden yaptırmak istediğiniz dövme için fikirler edinebilirsiniz. Daha önce hiç görmediğiniz çeşitlere de rastlama ihtimaliniz de yüksek. Dünyadaki en dikkat çekici modeller de bu semtteki stüdyolarda bulunmakta. Bu semtteki stüdyolarda Yakuza dövme modelleri (Japonya’nın geleneksel mafyası olarak tanımlanan ve bu yasadışı gruba üye olanların yapmış olduğu dövmeler) Tribal dövme modelleri (düz çizgilerden oluşur) gibi dünya çapında tercih edilen dövmeler mevcut.

Akdeniz Dövme Fiyatları
Akdeniz Dövme Fiyatları

Mersin Akdeniz semtindeki dövme stüdyosunu ziyaret ederek kendinize uygun olanını seçtiğiniz herhangi bir dövmenin fiyatını öğrenerek, istediğiniz zaman randevu aracılığı ile yaptırabilme imkânına sahipsiniz. Unutmadan! Dövmenin fiyatı kullanılacak olan malzeme, istediğiniz renk ve dövmenin büyüklüğüne göre de değişmektedir.

Akdeniz Dövme Salonu İletişim

Akdeniz Dövme İletişim

Akdeniz dövme yapan yerler arasında birçok dövmeci bulunmakta bunlar arasında en iyi Akdeniz dövmecilerini sizler için paylaştık.

Dövmeci:Ad Soyad
Site:Web Adresi
Adres:Mersin / Akdeniz

Bu bölge için kayıtlı dövme sanatçısı henüz eklenmedi. Kayıt olmak için şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir