Alsancak Dövme Salonu

İzmir’in Alsancak ilçesinde dövme yaptırmak istiyor ve dövmeci araştırmaya başladıysanız öncelikle yaptıracağınız dövme sanatçısının tecrübesini dikkate almalısınız. 90’lı yıllar ile birlikte artan dövme aslında milattan öncesine kadar dayanan vücut süsleme sanatı olarak da adlandırılır. Toplumun bakış açısının değişmesi ile birlikte kadınlarında dövmeye olan tutkuları gittikçe artmıştır. Bilek ve bacak bölgesine yaptırmak isteyen kadınlarda tek düşündüren unsur” Dövme yaptırırken ne kadar acıyacağıdır.”

Alsancak En İyi Dövmeler

Değişen ve gelişen teknoloji ile birlikte daha acısız ve hızlı dövme yaptırmak artık mümkün. Saniyede 1000 iğne darbesi olan makineler ile acısız ve bir o kadar mükemmel dövme yaptırmak artık mümkün. Alsancak dövme sanatçıları profesyonel ekipmanları ile çağ atlamış durumdalar.

İzmir Alsancak En İyi Dövmeciler

İzmir’ de dövme yaptırmak isteyen gençler bulundurduğundan sürekli olarak dövme salonları açılmakta. Geçici ve kalıcı dövme yaptırabileceğiniz gibi daha öncesinden yaptırdığınız şuan rengi solmuş veya beğenmediğiniz modelleri kolaylıkla cover-up dövme kapatma tekniliği ile kapatabilirsiniz.

Alsancak Dövme Yapan Yerler

Alsancak’ta sizlere en iyi hizmeti verebilecek hem de sizlere yakın dövme salonlarını tespit ettik. Dövme yaptırmayı profesyonel kişilere bırakmanız adına Alsancak dövme yapan yerleri sıraladık.

Alsancak Kadın Dövme Modelleri

Alsancak Dövme Fiyatları

Alsancak dövme fiyatları yaptırdığınız modelin boyutuna göre değişiklik göstermekle birlikte dövme sanatçısının tecrübesi de fiyatı etkilemektedir. Üç boyutlu ve portre dövme modelleri de fiyatı değiştiren unsurlardan bazılarıdır. Dövmeci ile iletişime geçerek fiyat konusunda daha net bilgi alabilirsiniz.

Alsancak Dövme Fiyatları

Alsancak Dövme Salonu İletişim

Alsancak Dövme İletişim

Alsancak dövme yapan yerler arasında birçok dövmeci bulunmakta bunlar arasında en iyi Alsancak dövmecilerini sizler için paylaştık.

Dövmeci:Ad Soyad
Site:Web Adresi
Adres:İzmir/ Alsancak
Tel:+90 533 043 31 13 (Reklam Bilgi)

Bu bölge için kayıtlı dövme sanatçısı henüz eklenmedi. Kayıt olmak için şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir