Yenimahalle Dövme Salonu

Dövme yaptırmak günümüzde popülerliğini korumaktadır. Peki, dövme hakkında bilgi sahibi olmaya ne dersiniz? Dövme ömür boyu taşıyacağınız bir etken olduğu için ve canınız sıkıldığı zaman silip tekrar yapma ihtimalinizin az olduğu için kaliteli ve tecrübeli bir dövmeciye başvurmanız gerekmektedir. Biz size yardım edelim. Ankara Yenimahalledövmeciler yaptıkları işler ile en iyi dövmeciler arasına adını altın kelimelerle yazdırabilmişlerdir.

Yenimahalle Dövme Modeli
Yenimahalle Dövme Modeli

Peki, dövme yapmadan önce ayrıntılı olarak bir inceleyelim. Dövme yaptırmadan önce kesinlikle ciddi anlamda üzerinde düşünmelisiniz. Vücudunuza yaptıracağınız modelin, vücudunuza kazıtmak kadar sizde önemi var mı ona karar vermelisiniz. Dövme çeşitleri yapılan bölgeye göre değişiklikte göstermektedir. Her ülkenin kendine has dövme teknikleri mevcuttur. Sizinle beraber hayat bulacak olan bu dövme ile tamamen bağdaşmalısınız.

Yenimahalle En İyi Dövmeler
Yenimahalle En İyi Dövmeler

Yenimahalle Dövme Fiyatları

Yenimahalle dövme fiyatları gibi yapılan işçilik, dövmenin büyüklüğüne ve eğer renkli dövme yatırdıysanız kullanılan renk ve dövme türüne göre fiyatlarda değişiklik söz konusu olabilir. Dövme fiyatları istediğiniz yazının, şeklin ya da çizimin büyüklüğüne göre belirlenmektedir. Kullanılan malzeme ise dövmenin fiyatını etkileyen bir diğer faktör. Kullanılan malzemenin kalitesine, rengine ve işlemde istediği çabaya göre dövme fiyatı da değişmektedir. Vücuda uyguladığınız kısım ise fiyatı belirleyen bir diğer faktör. Çünkü derinin kalınlığı vücudun her yerinde aynı olmadığından dolayı yapılacak işlem de derinin kalınlığına göre değiştiğinden, fiyat da etkileniyor.

Yenimahalle Dövme Fiyatları
Yenimahalle Dövme Fiyatları

Siz de dövme yaptırmaya karar verdiyseniz şekli veya biçimi konusunda tereddütleriniz varsa ve fiyat konusunda da çok fazla duyum aldıysanız Ankara Yenimahalle Dövme kesinlikle son uğrak yeriniz olacak. Verdiği kaliteli hizmet ile adını duyuran dövme stüdyosu, sizin bütün sorularınıza cevap vererek aklınızda soru işareti bırakmıyor. Hizmette kendilerini her geçen gün geliştiren dövme stüdyosunu tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız.

Yenimahalle Dövme Yapan Yerler

Yenimahalle dövmeci kaliteli ve tecrübeli dövme sanatçılarındandır. Ankara Dövme yapan yerlerde buna bağlı olarak çeşitlilik gösterecektir. Bu sebeple buralarda dövme stüdyolarını oldukça fazla görmeniz de olağan.

Yenimahalle Dövme Yapan Yerler
Yenimahalle Dövme Yapan Yerler

Yenimahalle Dövme Salonu İletişim

Yenimahalle Dövme İletişim

Ankara Yenimahallede dövme yapan yerler arasında birçok dövmeci bulunmakta bunlar arasında en iyi Yenimahalle dövmecilerini sizler için paylaştık.

Dövmeci:Ad Soyad
Site:Web Adresi
Adres:Ankara / Yenimahalle

Bu bölge için kayıtlı dövme sanatçısı henüz eklenmedi. Kayıt olmak için şimdi iletişime geçebilirsiniz.

One thought on “Yenimahalle Dövme Salonu

  • Nisan 17, 2019 tarihinde, saat 1:04 pm
    Permalink

    Maori dövme tarzını çok beğendiğim için omzundan koluma kadar yaptırmak istiyorum ancak modele karar veremedim, hem model seçimine yardımcı hemde fiyat bilgisi alabileceğim bir yer arıyorum

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir