Buca Dövme Salonu

Buca dövmeci salonumuzda yüksek standartlarda dövme ekipmanları ve lisanslı bitkisel boyalar kullanılmaktadır Pek çok insan sevdiği ve kendisi için anlam ifade eden bir sembol yahut resmin dövmesini vücuduna yaptırmak ister. Fakat dövme yaptırma fikrine sıcak bakan insanların çoğu toplumsal baskılar yahut ileride sıkılırım düşüncesi sebebi ile dövme yaptırmaktan vazgeçmektedir. Dövmenin temelinde kültür ve sanat vardır. Yaptırmış olduğunuz bir dövme ömür boyu vücudunuzda kalmaktadır.

Buca Dövme Modeli
Buca Dövme Modeli

Fakat günümüzde geliştirilmekte olan çeşitli teknikler sayesinde geçici ve kalıcı dövme çok yüksek standartlarda yapılabilmektedir. Geçici dövme de görünüş olarak tıpkı kalıcı dövme gibi durmaktadır. Fakat kalıcı dövmeye oranla çok daha kısa ömürlüdür. Yaptırdığınız kalıcı dövmeden daha sonradan sıkılma ya da beğenmeme gibi bir durum olduğunda dövme kapatma işlemi yaptırabilirsiniz. İster kalıcı ister geçici dövme olsun dikkate almamız gereken bazı kurallar bulunmaktadır. Yaptırırken gözden kaçırılmaması gereken bazı kurallar:

Buca Dövmeci
Buca Dövmeci
  1. Dövme yaptırırken ilk dikkate alınacak husus dövmeci seçimidir. Dövmeci seçimi konusunda dikkatli davranmamanız durumunda sağlığınızdan olabilirsiniz. Buca dövme salonlarını tercih etmeyi planlamaktaysanız ortamı gözlemlemeden dövmenizi yaptırmayın.
  2. Dövme fiyatları semtten semte çok büyük farklılıklar gösterebilir. Dövme yaptırmadan yaklaşık 1 hafta yaptırdıktan sonra ise yaklaşık 2 hafta dövme yaptırılan bölgenin suya ve güneşe teması önlenmelidir.
  3. Dövme sanatçınızın daha önceki çalışmalarını incelemek, profesyonelliği hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı olur.

Buca Dövme Yapan Yerler

İzmir Buca ilçesinde pek çok dövmeci ve dövme salonu bulunmaktadır. Günümüzde güzellik salonlarında dahi dövme sanatının icra edildiği görülmüştür. Mühim olan uygun fiyatlı profesyonel bir dövmeci bulmaktır. Buca dövme yapan yerleri şu şekilde sıralayabiliriz.

Buca Dövme Yapan Yerler
Buca Dövme Yapan Yerler

Buca Dövme Fiyatları

Buca dövme fiyatları İzmir de semtten semtte çok büyük farklılıklar göstermektedir. Hijyenik ve güzel çalışma çıkaran bir dövmeci ile çalışmak çok daha mühimdir. Buca dövme fiyatları oldukça cazip aralıklardadır. Modelin büyüklüğü ile doğru orantılı olarak dövme fiyatı da artmaktadır. Tasarımlarımızı web sitemiz üzerinden inceleyebilir, iletişim adreslerimiz üzerinden randevu alabilirsiniz.

Buca Dövme Fiyatları
Buca Dövme Fiyatları

Buca Dövme Salonu İletişim

Buca Dövme İletişim

Buca dövme yapan yerler arasında birçok dövmeci bulunmakta bunlar arasında en iyi Buca dövmecilerini sizler için paylaştık.

Dövmeci:Ad Soyad
Site:Web Adresi
Adres:İzmir / Buca

Bu bölge için kayıtlı dövme sanatçısı henüz eklenmedi. Kayıt olmak için şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir