Beşiktaş Dövme Salonu

Beşiktaş dövmeci her tarzda dövme sanatçılarının bulunduğu İstanbul’daki nadide sanat merkezlerindendir. Dövme pek çok insan tarafından kullanılmakta olan bir sanat dalıdır. İnsan vücuduna çeşitli yöntemler ile süslemeyi amaç edinen bu sanat dünyanın her noktasında rağbet görmektedir.  İsteğe göre kalıcı ve geçici olarak yapılabilen dövmeleri Beşiktaş dövme salonlarında gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

Beşiktaş Dövmeci
Beşiktaş Dövmeci

İstanbul Beşiktaş dövmeci kalıcı ve geçici dövme konusunda oldukça başarılı çalışmalar çıkarıyorlar. Dövme yaptırırken dikkat edilmesi gereken belli başlı hususlar bulunmaktadır. Bunlardan birincisi yapılacak bölge ve model seçimidir. Dövme işlemi sırasında bir miktar acı duyulabilir, duyulacak acı düşünülerek seçim değiştirilmemelidir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise dövme yaptırılacak dövmeci seçimidir. İşlem sonrasında cildinizde alerjik reaksiyon oluşmaması yahut bulaşıcı hastalıklara maruz kalmamak için tek kullanımlık ekipmanlar kullanan salonlar tercih edilmesi gerekmektedir.

Beşiktaş Dövme Modeli
Beşiktaş Dövme Modeli

Beşiktaş Dövme Yapan Yerler

Beşiktaş dövme yapan yerler denildiğinde akla birçok dövme sanatçısı gelmektedir. Tamamiyle hijyenik ekipmanları ile hayalinizdeki dövmeye acı çekmeden kavuşabilirsiniz. Avrupa Yakasında bulunan Beşiktaş en yakın dövmeciler şu şekilde sıralamamız mümkündür. Dövme yaptırmak yerine bu dövme sanatçılarından dövme kursu eğitimi almanız da mümkün.

Beşiktaş Dövme Yapan Yerler
Beşiktaş Dövme Yapan Yerler

Beşiktaş Dövme Fiyatları

Beşiktaş  İstanbul da dövme konusunda en çok rağbet gören semtlerden birisidir. Bu durumun sebebini ise dövme sanatçılarının fiyatlarının diğer semtlere oranla çok daha düşük olmasıdır. Dövme fiyatlarının belirlenmesinde temel alınan bazı ölçütler bulunmaktadır. Bu ölçütlerden ilki yaptırılacak dövme büyüklüğüdür. Dövme yaptıracağınız yer fiyatını etkilememektedir. Dövme fiyatını etkileyen ikinci husus ise kalıcı dövme yahut geçici dövme olmasıdır.

Beşiktaş Dövme Fiyatları
Beşiktaş Dövme Fiyatları

Kalıcı dövmelerin kullanım ömrü daha uzun olsa da fiyatları geçici dövmelere oranla daha yüksektir.  3 boyutlu dövme tasarımları istenmesi durumunda da dövme fiyatları bir miktar artacaktır. Sitemizi inceleyerek sizlere en uygun modellere ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş Dövme Salonu İletişim

Beşiktaş dövme yapan yerler arasında birçok dövmeci bulunmakta bunlar arasında en iyi Beşiktaş dövmecilerini sizler için paylaştık.

Dövmeci:Ad Soyadı
Site:Web Sitesi
Tel:Telefonu
Adres: Beşiktaş/İstanbul

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir